ZİRAAT VE HALK BANKASI İLE ZİRAAT KATILIM DENİZLİ ŞUBELERİ ZİYARET EDİLDİ

ZİRAAT VE HALK BANKASI İLE ZİRAAT KATILIM DENİZLİ ŞUBELERİ ZİYARET EDİLDİ

  • 26 Eylül 2023, 10:48
  • 393 görüntülenme
  • 2 dk tahmini okuma süresi

Sendikamız Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Bölge Başkanı Ömer Rıdvan Yiğit, Adana Bölge Başkanı Atilla Çoğun ve Engelli Komite Başkanı Necati Yağmahan, Ziraat Bankası Denizli Ticari Şubesi, Denizli Şubesi, Denizli Para Grup Merkezi ile Halk Bankası Denizli Ticari Şubesi, Denizli Şubesi ve Ziraat Katılım Denizli Şubelerinde Şube Yöneticileri ve Üyelerimizi ziyaret etti.

Yiğit, Çoğun ve Yağmahan, ziyaret ettikleri şubelerde görev yapan Şube Müdürlerimiz ile üyelerimize Genel Başkanımız Ahmet Eroğlu'nun selamlarını iletti. 

Yoğun mesaileri esnasında üyelerimizle birebir temaslarda bulunan Yiğit, Çoğun ve Yağmahan, 2024-2025 TİS kapsamındaki sendikamız faaliyetleri hakkında bilgi verdi, soru ve sorunlar üzerinde konuştu, beklenti ve önerilerini dinledi, görüş alışverişinde bulundu.

Yiğit, Çoğun ve Yağmahan, "Yoğun çalışma temposu içerisinde bize zaman ayıran, Şube Müdürlerimiz ile Değerli Üyelerimize, samimi sohbetleri, güler yüzleri ile Sendikamıza vermiş oldukları destek ve ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Görevlerinde başarılar diliyoruz."dedi.